my cougar dates uk Turite gerų norų? Kviečiame savanoriauti!

ŽIV – Gėjų liga?

Arunas | spalio 10, 2006

  Nauja Los Andželo „Gėjų ir lesbiečių centro“ reklaminė kampanija,kurios tikslas – kova su AIDS,susilaukė karštos kritikos iš gėjų teisių gynimo organizacijų ir centrų,kurie taip pat kovoja su šia liga.
 
 
„ŽIV-gėjų liga“-taip skamba šūkis,patalpintas Los Andželo reklaminiuose stenduose bei žurnalų reklaminiuose puslapiuose.
 
   Gėjų ir lesbiečių centro vadovas Lorr Džin aiškina,kad trys ketvirtadaliai užsikrėtusių Los Andželo ŽIV nešiotojų yra gejai ir biseksualai. Paskutiniu metu stiprėjo prevencinis darbas kitose rizikos grupėse,o tarp homoseksualų ši tema buvo gvildenama nepakankamai.

 Centro vadovas taip pat mano,kad samprata“ŽIV“,sėkmingai atribota nuo žodžio „gėjus“, bet tai padaryta be reikalo. Lorr Džin už tai,kad būtu sakoma tiesa, kokia ji skaudi bebūtų.
       
Ir vis tik AIDS centrai įsitikinę,jog ši reklaminė kampanija nebus efektyvi. Pavyzdžiui Australijos kovotojai prieš AIDS kalba,kad homoseksualai pakankamai žino apie šia problemą ir tokia reklaminė taktika tik nuramins kitų rizikos grupių atstovus.

Jų nuomone geriau būtų susikoncentruoti ties apsisaugojimu nuo ŽIV viruso, o ne tik ties „AIDS-gėjų liga“. Australijoje toks požiūris į šią problemą davė pozityvių rezultatų:ŽIV infekuotų asmenų skaičius vienas mažiausių yra Sidnejuje.

Be to gėjų organizacijos susirūpinusios, kad prieš homoseksualus nusiteikusios grupuotės mielai sureguos į šią reklaminę kampaniją,iš naujo mėgindamos gydyti homoseksualumą.

www.GayNews.RU

0
0

Komentarai

Parašykite komentarą